top of page

Trainings and climbing camps

Kursy i obozy wspinaczkowe

DSW logo.jpeg

Nasze hasła to:


BEZPIECZEŃSTWO
Bezpieczeństwo stawiamy na pierwszym miejscu. Używamy sprzętu wspinaczkowego najwyższej jakości i certyfikowanego. Na bieżąco kontrolujemy jego stan. Równie ważne je
st dla nas zachowanie wszelkich zasad bezpieczeństwa w trakcie naszych szkoleń.  Oddając się pod opiekę naszych instruktorów, możecie być pewni najwyższego możliwego poziomu bezpieczeństwa.
         . 
DOSKONAŁA PRZYGODA

Wspinaczka to synonim wielkiej przygody: porywając się na szczyty zarówno małe i duże, wspinaczki krótkie i te długie odbiegamy od rutyny ii wkraczamy świat ekscytujących wyzwań i nowości. Wspinaczka to także doskonały pretekst do podróżowania. Gorąco zachęcamy do wyjścia ze strefy osobistego komfortu na spotkanie z tą wielką przygodą!


PASJA
Dlaczego się wspinamy? Istnieje pogląd, że wspinanie jest na tyle osobiste i magiczne, iż ilu jest wspinaczy tyle też może być motywów, dla których się wspinają… Obcowanie z naturą, wolność, zmaganie się ze swoimi słabościami, wychodzenie wyzwaniom naprzeciw, zdobywanie własnych Everestów - można wyliczać bez końca. Motywacje można wyliczać bez końca. Z nami odnajdziesz własną motywację ! 

 

PIC2.jpeg

Dolnośląska Szkoła Wspinaczki to grono przyjaciół instruktorów wspinaczki PZA i zarazem czynnych wspinaczy z wrocławskiego środowiska.

 

Z pasji i dla pasji szkolimy od 1997 roku. Nasz dorobek to niemal 10000 przeszkolonych osób. Kadrę DSW stanowią doświadczeni instruktorzy Polskiego Związku Alpinizmu i instruktorzy posiadający uprawnienia państwowe.

 

Wysokie wymagania,  jakie stawiamy naszej kadrze, są gwarancją opieki instruktorskiej na najwyższym poziomie. 

Jeśli jesteś czynnym członkiem Stowarzyszenia CLIMBING ACCELERATOR, to otrzymasz od nas 15% rabat od ceny kursów wspinaczkowych letnich, 10% rabat od ceny kursów zimowych oraz obozów wspinaczkowych. *

PIC1.jpeg

Contact us directly to know more:

Dzwońcie i piszcie bezpośrednio do DSW:

Piotr Jaśkiewicz

tel: +48 601 532 223‬

zapytania@wspinaczkowe.pl

* Confirmation of the Association is required/  Wymagane jest potwierdzenie Stowarzyszenia.

bottom of page